.

5D DIY Дијамант СликарствоОблачно изгрејсонцеПолн Плоштад Кристал,Дијамант Везови Зима Везана Крстот Бод Колекции Мозаик Продажба

5D DIY Дијамант СликарствоОблачно изгрејсонцеПолн Плоштад Кристал,Дијамант Везови Зима Везана Крстот Бод Колекции

464.64
DEN 246.00 -47 %

Износ
Това е достапна

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се реши на време , ве Молиме да не ги достават негативни повратни информации за да Aliexpress.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Стави дијаманти на вистинското место означено на платно. Отвори парцела и извади сите дијаманти. се Најде соодветствува дијаманти користејќи check-листа извезена од страна на платно. Лифт дијаманти со вежба пенкало. се Тркалаат на готовиот сликарство и лице од предната par. да се Придржуваат малку лепак за да го врвот на перото. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
За нашите дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални. Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот Пакување и алатка
Големина > 30x40cm Кутија за Пакување Големина ≤ 30x40cm Торба за Пакување
Алатки : пинцети, Pick-Up Алатки колекции во собата : алатки,смола дијаманти ,печатени платно Совети : Ако најдете нешто недостасува или мис дијамант ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се реши во време за Испорака
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо
Правење Чекори
A.
Име на производ : DIY Дијамант Сликарство
Бренд : ангел е рака
Дијамант тип : 2,5 mm Плоштадот Дијамант
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Diamond Материјал : Смола Дупчење
За Вежба : 100% Полн Плоштад Дијамант
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки
Пакување : Боја Кутија / Торба за нашите производи
Нашите производи се фабрички директна испорака.

Повеќе информации

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x55cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
АНГЕЛ Е РАКА
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик