.

Сребрениот S925 Тајландски Сребро Ретро Leng Yan Клетва Сребро Pendant Може Да Се Отвори Ga Црна Кутија Мажи Жени Pendant

Сребрениот S925 Тајландски Сребро Ретро Leng Yan Клетва Сребро Pendant Може Да Се Отвори Ga Црна Кутија Мажи

DEN 1002.24

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените Ѓердан
PENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучени
МЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатен
КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

Повеќе информации

Гем Боја:
Pendant само
Број На Модел На:
YQP20171021
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик изјави
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна