.

Вакуум нано мобилен телефон слој машина FDK-016 вертикална нано мобилни водоотпорен слој опрема 110/220V 1000W

Вакуум нано мобилен телефон слој машина FDK-016 вертикална нано мобилни водоотпорен слој опрема 110/220V 1000W

DEN 109680.00

Износ
Това е достапна


Вакуум нано мобилен телефон слој машина FDK-016 вертикална нано мобилен
водоотпорен слој опрема 110/220 V 1000 W
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 220 V / 110 V
Фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz
Моќност : 1000 W
Спецификации : 400 * 580 * 930mm
Оперативни процедури :
1. Исчисти телефон / load вакуум atomization комора
2. Се приклучат нано водоотпорен течни и започнете
3. Автоматски работата на вакуум склад процес, работата е завршена црвена
и сјајна, вакуум покрие автоматски отворете го капакот 0,5-1,5 cm, подигнете го капакот за да земете
машината
4.Земете на ЕВА да го отстраните телефон, површината стврднување
5.Печење и работа завршен
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
FDK-016
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2259
Напон:
220V / 110V
Фреквенција:
50HZ / 60HZ
моќност:
1000W
Спецификации:
400 * 580 * 930mm