.

111717 newhotstacy дама занитвам мали најлон ранец

111717 newhotstacy дама занитвам мали најлон ранец

DEN 312.00

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка