.

Евника 12inch Краток Пролет Пресврт Синтетички Влакна Коса Екстензија Капчиња Пресврт во Плетење на Косата Снопови црна Браун ГРЕШКА За Жени

Евника 12inch Краток Пролет Пресврт Синтетички Влакна Коса Екстензија Капчиња Пресврт во Плетење на Косата

326.40
DEN 284.00 -13 %

Износ
Това е достапна


Евника 12inch Краток Пролет Пресврт Синтетички Влакна Коса Екстензија Капчиња Пресврт во Плетење на Косата Снопови црна Браун ГРЕШКА За Жените ИМЕ на ПРОИЗВОД : пролет кадрава хавана пресврт капчиња плетенки Материјал : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА влакна синтетички Kanekalon коса ДОЛЖИНА : 12"ИНЧИ Достапни бои : 1 B,OMBRE T1 B/#27,T1 B/БУРГУНДИЈА БОИ КОЛИЧИНА : 20 Strands/пакет, 5-6packs целосна главата носи Време на Испорака

Повеќе информации

Протегала должина:
12inches
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 5Pcs/Многу
Предмети по Пакет:
20strands/пакет
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Текстура:
Пролет Пресврт
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
Евника коса