.

За Kawasaki KAF 620 Мазга 4000 4010 KAF620 2014 2015 2017 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Kawasaki KAF 620 Мазга 4000 4010 KAF620 2014 2015 2017 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето

335.52
DEN 292.00 -13 %

Износ
Това е достапна

бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Телефон мора да се for international express превозот.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.5*4*5cm; го ЗАМЕНУВА За Kawasaki ОЕМ ДЕЛ #S : 27010-1235 27010-1098 27010-0766
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. ние ги испратите преку различни воздух mail. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.
Превозот време не е загарантирана.Вашиот не задоволство објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. за превозот безбедно.Ви благодариме за вашето разбирање.Вашиот не добиете објектот
3.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Прими погрешен точка
2.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.

Повеќе информации

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
за kawasaki
Материјал Тип:
Метал &пластика
Оем Замена:
27010-1235 27010-1098 27010-0766
За С:
Мотоцикл 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле
Модел:
1985 1986 1987 1988 1989 1990 EN450A 454 Ltd EN450 НА
модел 01:
1990 1991 1992 ZR550B Zephyr ZR550 Б
модел 02:
1985 - 1985 ZX550A GPz ZX550 НА
модел 03:
1985 1986 1987 ZX600A Нинџа 600R ZX600 НА
модел 04:
2014 2015 2016 2017 KAF 620 Мазга 4000 / 4010 KAF620
Модел 05:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 KVF650 јас Брутална Сила 4x4
модел 06:
2006 2007 2008 2009 2010 KVF 650 Брутална Сила HD јас KVF650
модел 07:
2015 2016 2017 KVF 650 Брутална Сила KVF650