.

ААА НОВИ 500000mw 500W 450nm Сина ласерски покажувач Светло Lazer Горење натпревар/суво дрво/свеќа/црна,Горат Цигари+Очила+Подарок

ААА НОВИ 500000mw 500W 450nm Сина ласерски покажувач Светло Lazer Горење натпревар/суво дрво/свеќа/црна,Горат

DEN 9024.00

Износ
Това е достапна


ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Школка материјал : Месинг
Излез бранова должина : 440-450 nm
Моќност : 100000 MW
Коло контрола : 6 V бустер земе обратна поврзете заштита
Коло ефикасност : зголемување на конверзија ефикасност над 95%
Одблесокот форма : печ
Зрак стил : континуирана линија
Се фокусира на начини : можат да се фокусираат
Работат на струјата : 7 V 1.1 На
Работен напон : DC = 7 V
Започнете напон : DC = 6 V
Загрејте време : никој
Работна температура : -10°c~ + 30 °c
Складирање температура : -10 °c ~ + 40 °c
Се фокусира на начини : можат да се фокусираат
Без Extender Цевка : 21.5*3*4cm (0.4 кг)
ПАКЕТ ЛИСТАТА :
1* СИНА ЛАСЕРСКА
2*16340 батерии /2*батерија 18650 [не батеријата]
1* БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ
1*БЕЗБЕДНОСТ ОЧИЛА ( ЗА 405 NM , 532 NM И 445 NM )
1* метал случај

Повеќе информации

Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
зелени ласерски покажувач
Бренд Име:
xiong веи ванг hao
Тип:
Ласерски Поглед