.

Нови Оригинални За Lenovo Ideapad S400 S405 S410 S415 Не-Touch Palmrest Тастатура Рамки Покрие Без Touchpad + Дното Случај

Нови Оригинални За Lenovo Ideapad S400 S405 S410 S415 Не-Touch Palmrest Тастатура Рамки Покрие Без Touchpad

DEN 2399.52

Износ
Това е достапна


Состојба
Оригинални и Нови
Боја
сребро црна, црвена бела браун
Одговара
S400 S405 S410 S415 без touchpad
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.

Повеќе информации

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
S400 S405 S410 S415
Материјал:
ABS
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
S400
боја:
Silve црна, црвена бела