.

Мода Лето Жени Секси Шорцеви Со Висок Појас Архивиран Цвеќиња Печатење Дами Девојки На Повик Широк Нога Краток Панталоните

Мода Лето Жени Секси Шорцеви Со Висок Појас Архивиран Цвеќиња Печатење Дами Девојки На Повик Широк Нога Краток

287.52
DEN 233.00 -19 %

Износ
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер, Spandex
Боја : Покаже Како Слика
Големина : S, M, L, XL
Големина : Половината Колковите Должина
S 72cm 104cm 38cm
М 76cm 108cm 38.5 cm
L 80см 112cm 39cm
XL 84cm 116cm 39.5 cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Панталони
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Полиестер
Стил:
Prairie Шик
Декорација:
Цвеќиња
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Поли
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Шорцеви Здолништа
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените