.

Божиќ Бижутерија Поставите Подарок Домот Сина Дизајн Дубаи Дами Свадба Висок Квалитет Накит Ѓердан Алка Накит Сет Л

Божиќ Бижутерија Поставите Подарок Домот Сина Дизајн Дубаи Дами Свадба Висок Квалитет Накит Ѓердан Алка Накит

2399.52
DEN 1224.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Божиќ Бижутерија Поставите Подарок Домот Сина Дизајн Дубаи Дами Свадба Висок Квалитет Накит Ѓердан Алка Накит Сет Л

Methord
Време На Испорака
acking Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Благодарение :
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
дубаи накит сет
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DUDo Накит
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки Хривнија
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
Материјал:
Кристали
Occassion:
- Годишнината партија Ангажман WeddingMaterial свадба
дизајн:
Жените Мода Свадба Накит Сетови
Состојба:
100% сосема нов
квалитет:
Врвен квалитет
боја:
Сино море
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Романтични