.

Деца Момчиња Sleepwear Пижами Деца Диносаурус Pyjamas Дете Цртан Филм Pijamas Nightwear Нова Година Пролет Зима Пижами За Момче

Деца Момчиња Sleepwear Пижами Деца Диносаурус Pyjamas Дете Цртан Филм Pijamas Nightwear Нова Година Пролет

470.40
DEN 296.00 -37 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се споредат детали големина со твое пред да го купите !
За 1-3cm defference , ве молиме да се разбере !
Ако cann да бидете сигурни соодветна големина, можете да ни кажете за вашиот
бебешка Возраст и висина, и што ќе ви помогне да се избере prope

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Големина:
2-7Y
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Момчиња
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Волнени
Број На Модел На:
SPL-CT-3317
Јака:
Околу Врат
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
А&J ДИЗАЈН
Стил:
пижами за момчиња
деца божиќ пижами:
деца божиќ облека сет