.

4PCS Сина Црвена Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Нараквици Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Подарок Кутија

4PCS Сина Црвена Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Нараквици Ѓердан Pendant Обетки Прстени

863.52
DEN 518.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Број На Модел На:
PJS02021
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Обетки/Нараквици/Прстени
Главниот Камен Боја:
сина црвена
квалитет:
ААА
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes
Должина на Синџири:
45+5CM
Должина На Хривнија:
18CM (+2CM)