.

Модерната Едноставна LED Табела Светилка За Спалната соба Дневна Соба Студија D40cm 36W Биро Табела Светилки Минималистички Спалната соба Ноќни Ламби AC напон 220V

Модерната Едноставна LED Табела Светилка За Спалната соба Дневна Соба Студија D40cm 36W Биро Табела Светилки

2421.60
DEN 1913.00 -21 %

Износ
Това е достапна

За ЕУ приклучокот , ве молиме оставете порака за нас. Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.(Треба доказ од локалните превозникот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да ги сноси царински даноци .net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
НАПЛАТА И ВРАЌАЊЕ
1.
Ви препорачуваме да користите Регистриран Превозот начин. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор!
4. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
1. Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена. Ако производот е во добра состојба, но не ви се допаѓа тоа, можете да се вратите до нас во рок од 7 дена, врати превозот цената ќе биде за вашата сметка.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 90 дена, ние ќе се направи обнова/повторно да ја прати. Ако не го примил пратка над 60 дена, ние ќе Целосна наплата или ја парцела за сите земји освен Бразил( Бразил над 90 дена ). Информации :
Материјал : Алуминиумски+Акрилик
Напон : AC110-240 V
Осветлување Област : 5-15 милиони 2
Извор на светлина : LED ленти
Телото Боја : Бела
Приклучок Тип : НИ plug / ЕУ приклучок
Температура на бојата : Топло Бела / Кул Бело
Стил : Едноставни, Креативни, Модерна, Минимализам
Големина на :
Кол 25 см : 29x25x5cm 16 W
Кол 30 см : 34x30x5cm 24 W
Кол 40 см : 44x40x5cm 36 W
Answer : ___________________________ Note : производот е во комбинација со НАС plug првично.
7*24 Сите Денови Услуги на Клиентите ако било каква загриженост Пред/По купувањето.
Модерната Едноставна LED Табела Светилка За Спалната соба Дневна Соба D40cm 36 W Биро Табела Светилки Минималистички Спалната соба Ноќни Ламби
Упатство За Купување :
Професионални Фабрика Онлајн Продавница.
Обезбеди 3 години По-Продажбата на Услугата.
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1.
ДАВАЧКИ И ДАНОЦИ
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Кога ќе се примени на враќање предмети, ќе се направи целосна реконструкција на вас. Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме , поради руската Пост политика. Ако производот е оштетен или има проблеми со квалитетот, ве молиме испратете го видео/слики да ни се на едно време, ние ќе се направи испраќање/наплата.

Повеќе информации

Абажур Боја:
Dia25cm 16W, Dia30cm 24W, Dia40cm 36W
Емитуваат Боја:
топла светлина, бела светлина
Тип На Објект:
Табела Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Никој
Тело Материјал:
Алуминиум
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Ветер:
Up
Боја На Каросеријата:
Бела
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,CE
рамка боја:
Бела
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
HORSTEN
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Wattage:
21-30W
Број На Модел На:
DJ10763
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
20000h
Заврши:
Никој
Е dimmable:
No
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110V-240V
Тип На Прекинувач:
On/Off Прекинувач
Затворен Осветлување:
табела светилка
led табела светилка:
креативни табела светилка
Материјал:
Алуминиум+Акрилик
Dia25cm:
29x25x5cm 16W
DIA30CM:
34x30x5cm 24W
Dia40cm:
44x40x5cm 36W
Извор На Светлина:
LED чип
Приклучок Тип:
НИ Plug / ЕУ Приклучок
Стил:
Едноставни, Креативни, Модерна, Минимализам
Примена:
Спална соба, Дневна Соба, Хотел, Кафе, итн.