.

Долго 220 CM Храна Количка/ Приколка Машина со чадор

Долго 220 CM Храна Количка/ Приколка Машина со чадор

DEN 171840.00

Износ
Това е достапна

многу е привлечна.

Повеќе информации

боја:
Долго 220CM
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
KN-FR220H мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли
сертификација:
CE
Број На Модел На:
KN-FR220H мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
KN-FR220H мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли
Додатоци:
KN-FR220HW мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли
Број На Модел На:
KN-FR220H мобилни храна коли/приколка/ сладолед камион/ужинка храна коли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Raul боја картичка
Употреба:
Sancks
Производ Големина(CM):
220*160*210
Димензии на Приколка:
330*170*210
Пакет големина(cm):
230*180*220
Тежина/време на Испорака(работен ден):
400kg/25
Функција:
Може да се прилагоди
сертификација:
CE, ISO