.

2017 нови пристигнал есента блуза женски Големи димензии чипка кошула, жени со долги ракави кошула тенок кошула мода на дното блузи D116 30

2017 нови пристигнал есента блуза женски Големи димензии чипка кошула, жени со долги ракави кошула тенок кошула

608.64
DEN 536.00 -12 %

Износ
Това е достапна


$10.99 $ 8.13 $7.97 $ 6.69 $11.99 $ 10.67 $9.35 $ 7.85 $11.70 $ 8.66 $9.69 $ 8.53 $13.50 $ 7.83 $13.88 $ 9.99 $11.69 $ 9.12 $14.99 $ 10.34 $7.79 $ 7.09 $15.77 $ 11.04
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 56.5 22.26 82-86 32.31-33.88 56.5 22.26 40 15.76 72 28.37 L 57.5 22.66 86-90 33.88-35.46 57.5 22.66 41 16.15 76 29.94 XL 58.5 23.05 90-94 35.46-37.04 58.5 23.05 42 16.55 80 31.52 2 XL 59.5 23.44 94-98 37.04-38.61 59.5 23.44 43 16.94 84 33.10 3 XL 60.5 23.84 98-102 38.61-40.19 60.5 23.84 44 17.34 88 34.67 4 XL 61.5 24.23 102-106 40.19-41.76 61.5 24.23 45 17.73 92 36.25 5 XL 62.5 24.63 106-110 41.76-43.34 62.5 24.63 46 18.12 96 37.82
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$13.90 $ 9.73 $12.90 $ 9.93 $10.91 $ 9.06 $10.30 $ 9.06 $13.19 $ 11.08 $14.16 $ 11.89 $11.27 $ 8.90 $7.99 $ 6.71 $7.99 $ 6.79 $15.80 $ 9.95 $13.17 $ 10.40 $13.63 $ 10.77

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
облека верзија:
Тенок
Стил:
Џокер
Носење:
Pullover
Комбинација форма:
Singleton
Должина:
Конвенционалните Став
Јака:
Круг јака
sleeve тип:
Рутински
Година на сезоната:
Есен 2017
боја:
Вино црвено, сива, црна, зелена, розова