.

За Infiniti Q50 QX50 QX30 JX35 ESQ Автомобил Стил Јаглерод Rearview Огледало Декоративни Дожд Опрема Назад Огледало Веѓа Ветер: Маска

За Infiniti Q50 QX50 QX30 JX35 ESQ Автомобил Стил Јаглерод Rearview Огледало Декоративни Дожд Опрема Назад

564.00
DEN 480.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Јаглерод Цел : декоративни заштита rearview панел, спречување на ветер : Водоотпорен Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог. Е применливо : За Infiniti ESQ Q50 QX30 QX50 JX35 Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме за Инсталација Метод : Ова rain shield мора да биде инсталиран на јазот помеѓу рамка и огледало стакло. Во ладно време, ако е потребно, топлина штит со користење на косата посува(или друг извор на топлина) да се направи пластични мека за лесна Инсталација. Пред инсталација, чистење на површината со алкохол и сува крпа.Отстранете ја заштитната фолија од лепило и се однесува на сакав позиција. Притиснете ги цврсто за да се обезбеди добар стисок на лепило.
Пакет : еден пар

Повеќе информации

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Име На Модел:
YM65
Материјал Тип:
јаглерод
Бренд Име:
QCBXYYXH
Објектот Тежина:
0.1kg