.

Черепот Шеф 30 Компјутери Светлина Бар Покрие Налепница на Кожата За PS4 Тенок Про Контролер

Черепот Шеф 30 Компјутери Светлина Бар Покрие Налепница на Кожата За PS4 Тенок Про Контролер

239.52
DEN 228.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Заштита на вашата светлина бар од гребење.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Одличен подарок за вашите пријатели и љубовници.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#.
ЦЕНА :
Оваа цена е за 30 компјутери.
100% Реална Слика.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Ги споделите со вашите пријатели. Тие се направени за да им овозможи на светлината да се помине. Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay.Ви благодариме за разбирањето!
.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Се намали на сјајот кога ќе се игра во темно.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Пакетот вклучува 30 Компјутери. Дебела доволно да го блокираат светлината. Многу различни. Откако на контролорот нема пилинг.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod.
За повеќе употреби.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
БРЕНД :
Ние ќе го задржи ажурирање на светлината бар дизајни за да ви даде изненадување
Дизајнира и произведува од страна на гејмерите. Тие имаат некои форми на светлината поминува низ, открива обликот на сликата на налепница.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС?
КВАЛИТЕТ :
Се Држи Добро. Голем купи.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Дајте му на вашиот тенок про контролер малку се покаже и да се каже.
Толку многу избори. Само како што е прикажано на бела назад налепница.
Точната големина на светлината област.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
ДРУГИ ДЕКЛАРАЦИЈА :
Тие нема да го нарушат движење сензори.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Повеќе информации

Бренд Име:
eXtremeRate
Со USB:
No
со bluetooth:
No
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
за PS4 Тенок Про Контролер
SONY Модел:
PlayStation4