.

STmagic метал кристално Срце облик модел 32GB USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB пенкало диск подарок

STmagic метал кристално Срце облик модел 32GB USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB пенкало диск подарок

290.40
DEN 290.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay/Запад Унија/TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proes-sor ЗАЧУВАМ.
За брод : Што ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, по исплата потврда. Ако постои било каков проблем, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако backage од кина пост регистрирани превозот, што е потребно 15-35 работни дена за испорака во зависност од вашата локација. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели, додека некои може да потрае до 5 недели, Ако сакате да го добив производи брзо, можете да изберете од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС. даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава ,Ние не сноси никаква брод 1 Секој usb флеш диск ќе се одвива во една мала торба
Fedback Ако usb флеш диск имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако сте задоволни со usb флеш диск, ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди, ви благодарам многу!

Повеќе информации

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB
боја:
Blask, Злато
производ тежина:
36.8 g
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Материјал:
Кристално
Енкрипција:
No
Бренд Име:
STmagic
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Автомобил Копче
Времето на пазарот:
2013
Стил:
Срце Облик