.

WEIXINBUY 4 Бои Жените Здолништа Кафе Сплит Пред Секојдневен Партија Женски Bintage Здолништа Чипка Здолниште Асиметрични Крпеница

WEIXINBUY 4 Бои Жените Здолништа Кафе Сплит Пред Секојдневен Партија Женски Bintage Здолништа Чипка Здолниште

1056.00
DEN 834.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Објектот Специфики : Здолниште
Пол : Жените
Материјал : Brocade
Стил : Неврзан
Боја : Црна,Кафе, Кајсија,Војска зелена
Големина : S,M,L,XL
Шаблон Тип : Нема Шема
Сезона : Есен
Пакет Содржи : 1*Здолниште
Големина на Информации 1 =2.54 см :
S : Waist-24.96",Поставата Должина-14.43",Должина-30.42"
M : Waist-26.52",Поставата Должина-14.82",Должина-30.81"
L : Waist-28.08",Поставата Должина-15.21",Должина-31.2"
XL : Половината-29.64",Поставата Должина-15.6",Должина-31.59"

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,чипка
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Асиметрични
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Природни
Број На Модел На:
LMH000186
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Популарната:
Крпеница,нерегуларни,чипка
класифицирање:
чипка здолниште
ткаенина име:
Памук
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Повод:
Партија,дома,плажа,матурска,канцеларија
Боја на располагање:
Црна,кафе,кајсија,војска зелена
Големина:
S,M,L,XL
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.35kg (0.77lb.)