.

Бесплатен превозот 200pcs 10ml празни црно стакло етерично масло шише со злато, алуминиум прстен dropper, 10CC стаклено шише парфем

Бесплатен превозот 200pcs 10ml празни црно стакло етерично масло шише со злато, алуминиум прстен dropper, 10CC

10560.00
DEN 9715.00 -8 %

Износ
Това е достапна


10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 ml
вратот : 18mm
тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
ако ви треба уште една капа, pls кажи ми!
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
GDM3053
Големина:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња