.

Виш жакард ткаенина со истиот став светлина луксузни три-димензионални леопард памук чувствуваат еластична мода фустан ткаенина f

Виш жакард ткаенина со истиот став светлина луксузни три-димензионални леопард памук чувствуваат еластична

2817.60
DEN 2395.00 -15 %

Износ
Това е достапна

modname=ckeditor

Повеќе информации

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
1.35meters
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Состојка:
Полиестер 39% Памук 59% Еластичност 2%
Широк:
135CM
Тежина:
310g/m2