.

SAMBETTE 1PC 20ml Antiqued Метал Парфем Шише Арапските Етерични Масла Шише со Стакло Dropper Блискиот Исток Стил Шише 4Colors

SAMBETTE 1PC 20ml Antiqued Метал Парфем Шише Арапските Етерични Масла Шише со Стакло Dropper Блискиот Исток

508.80
DEN 463.00 -9 %

Износ
Това е достапна


1 PC само
Капацитет : 20ml
Кол : 38mm Висина : 108mm
Нето Тежина : 98g
4 Colors
Материјал : Стакло,Кристал,метал
=

Повеќе информации

Спецификации:
20ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20ml
Бренд Име:
sambette
Број На Модел На:
BH0480
Материјал:
Стакло
Големина:
20ml