.

Моторот Camshaft Времето Алатка За Алфа Ромео 145,146,147,155,156 Близнак Искра 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 16v

Моторот Camshaft Времето Алатка За Алфа Ромео 145,146,147,155,156 Близнак Искра 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 16v

1680.00
DEN 1596.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Моторот Camshaft Времето Алатка За Алфа Ромео 145,146,147,155,156 1.4 1.6 1.8 2.0 TS Комплет вклучува camshaft поставување плочи за заклучување на camshafts во определен временски позиција. Плочи се поставени во место на camshaft имајќи капи. Комплет, исто така, вклучува времето и рамнотежа вратило појас tensioner adjusters. Апликации : Алфа Ромео Близнак Искра 1.4/1.6 16 V Мотори; 145/146/147/155/156 (96-10), 1.8 16 V Мотори; 145/146, (96-01), 155/156 (96-06), Spider/GTV (98-05), 2.0 16 V Мотори; 145/146 (96-01), 147 (01-10), 155/156 (95-02), 166 (98-07), Spider/GTV (96-05)
Моторот Кодови : 1.4/1.6 - 321.02, 321.03, 321.04, 335.03, 676.01 1.8/2.0- 323.01, 672.04, 162.01, 323.10, 671.06, 322.01, 671.02, 322.05, 341.03, 363.01 Плоча Апликации : Виолетова; 1.4, 1.6, Сина; 1.8, 2.0
Детали Фото :
Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме за разбирањето!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Висина:
15inch
Специјални Функции:
Моторот Времето Алатка
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
HTL
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch