.

2017 Чанти Бизнис Мажи Чанта Премија Крава Кожна Торба Мажите Гласник Кеси Најдобри Лаптоп Кеси со Рачка

2017 Чанти Бизнис Мажи Чанта Премија Крава Кожна Торба Мажите Гласник Кеси Најдобри Лаптоп Кеси со Рачка

DEN 2712.48

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
7cm
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
36cm
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
27cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Објектот Тежина:
0.85kg
Стил:
бизнис
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Големина:
14 Inches
Број На Модел На:
ZDS041-1117
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
shunvbasha
Бесплатен превозот :
Yes
Целата продажба :
Yes
боја:
Црна