.

Јога Панталони Legging Спорт Жените Фитнес Панталони Тенок Црна Работи Хулахопки Јога Leggings Колковите Им Помогнам На Sportwear Брз Сува Еластичен

Јога Панталони Legging Спорт Жените Фитнес Панталони Тенок Црна Работи Хулахопки Јога Leggings Колковите Им

1294.08
DEN 803.00 -38 %

Износ
Това е достапна

Добредојдовте да контактирате со нас за замена или поправка, ако за жал имаат оштетена состојба.
Ве молиме бидете сигурни потврди нарачката откако го добивате нашиот производ,Затоа што кога ќе цел,вашите пари е платен да го ЗАЧУВАМ.
3)Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ве молиме двојно проверете ја вашата нарачка : адреса,телефонски број,количината и така натаму. За боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на различни на монитор поставување 6). За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно.
2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.
Наплата & Замена
1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај нас во 10days.
4)ве Молиме проверете ги вашите адреси внимателно пред да ги процесираат нарачката. Иако имаме на децидни и професионални инспекција на секој производ и пакување, но, исто така, не може да се избегне можноста од оштетување во текот на транспортот. Со цел да се лесно да се покаже нашата пакет, ние ги користиме "инчен" и "cm" две вид на единица за пакет димензија, можете да го промените да ви треба со следната формула : 1 инч =2. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне.
3)купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинети од нивната област.
Детали за производот Јога Панталони Legging Спорт Жените Фитнес Панталони Тенок Црна Работи Хулахопки Јога Leggings Колковите им Помогнам на Sportwear Брз Сува Еластична Боја : како на сликите покажуваат, не може да биде благо боја разлика Функција : Анти-pilling, мека, дише, удобно Јога Носат Материјал : 88%Најлон 12%Spandex Големина : S / M / L/XL Забелешка : големината беше мерена со упатство, ве молиме овозможи 1-3cm разлика.
2 )Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. За димензија : со различни при мерењето метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm во димензија отстапување
Плаќање
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање.ние само брод да се потврди цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот Адреса. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца ,
ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања или било кои не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил, ние ќе биде многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да ви помогне да се, ви благодарам, Нашите Бизнис-Time : 8 : 00 часот-5 : 30 (понеделник - сабота) Пекинг време
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички коментари, ние ќе бидеме благодарни.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
RuoskyGear
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
HK148
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Објектот:
јога панталони жени
Тип:
Јога Хулахопки Фитнес Дното
Материјал:
Spandex / Полиестер
Пол:
жена,жени,жени,дама,дами,девојка,девојки
Функција:
Јога,спорт,трчање,Фитнес,фитнес,танцување,Качување
Карактер:
високо-квалитетни материјали,висок половината,дише и удобно,
Големина:
s/m/l/xl
Style1:
јога панталони жените спортски панталони
style2:
жените јога панталони фитнес leggings
Style3:
јога панталони за жени дното