.

3.5 mm Џек Помошен Кабел Машки да Машки Аудио Кабел 3.5 Џек Телефон Продолжување Кабел за Автомобил Џек 3.5 за iPhone MP3 Звучник приклучок за Слушалки

3.5 mm Џек Помошен Кабел Машки да Машки Аудио Кабел 3.5 Џек Телефон Продолжување Кабел за Автомобил Џек 3.5

63.36
DEN 57.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
150cm
Надворешниот Дијаметар:
3.5mm
Конектор Б:
Џек,Коаксијален
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Бренд Име:
Robotsky
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални,Телевизија
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Конектор A:
Џек
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
3.5 mm аудио кабел
Конектор тип:
Стерео
функција 1:
помошен кабел за автомобил
функцијата 2:
помошен кабелот
Функција 3:
аудио кабел од 3,5 mm приклучок за слушалки
Функцијата 4:
3.5 mm аудио кабел за мобилни телефони, таблет компјутер, mp3