.

Нерѓосувачки Челик Colander Филтер За Масло Лажица Фино Мрежа Colander Sifter Сито Кујна Зеленчук Цедилка Клип N27 Капка Брод

Нерѓосувачки Челик Colander Филтер За Масло Лажица Фино Мрежа Colander Sifter Сито Кујна Зеленчук Цедилка Клип

48.48
DEN 38.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Опис :
Карактеристики : Трајни и лесни да се чистат Тоа е одлична за отстранување на храна од длабоката fryer или други топла течност
Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : 25cm x 7.5 cm(9.84" x 2.95") Боја : Сребро Количина : 1 Компјутер Без да мало пакет
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc Нерѓосувачки Челик Цедилка (цедилка само, и други додатоци не се вклучени)

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Colanders & Strainers