.

Симпатична мода Принцеза Кадифен Играчки Акција фигура играчки за девојка раѓа кукла играчки Бебе родено подарок brinquedos девојка роденден подарок

Симпатична мода Принцеза Кадифен Играчки Акција фигура играчки за девојка раѓа кукла играчки Бебе родено подарок

540.00
DEN 443.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме потврдете ја вашата адреса повторно кога ќе завршите со плаќање. 2. На руски купувачи, Бидејќи Русија пост нова политика , ве молиме да понудат на своите полно име пред плаќање или оставете порака за мене.
Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам, Виза /Кредитна картичка, Western Union ,Банкарски трансфер(Т/T), Money Bookers . Испорака
1. Сите наредби за помалку дека $5 , ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Correos Економија, Yanwen Економски Воздух Mail . ( Освен Бразил), тоа има Само во Кина домашни логистика информации, нема море логистика информации . 2. Повеќе од $5 цел, ние ќе ја испрати до вас од страна на Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ПОС Малезија, Post NL, Швајцарската Пост , Турција Пост .и така натаму. сето тоа-на начинот на следење, освен некои од земјите не можат да се обезбеди испорака на комплетни информации. Како што се Австралија, Канада, Чиле, итн. 3. Нормално, Ние ќе брод од вашата нарачка во 72 часа (освен празници) 4. Ние ќе се обидеме да ги избегне проблемите на царинење и Декларираната вредност според нашето искуство, ако имате некои посебни барања, ве молиме да ни каже. 5. Ние не сме одговорни за било царина и царински давачки. 6. Ве молиме навремено да се провери пакет информации, ако поради истек на време не го земе, така што уништени или вратени, ние не сме одговорни. 7. Поради временските услови, штрајкови, политички и други причини предизвика пакет одложи, ние може да се прошири на времето за испорака. Спор
Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се отвори на спорот. Ако сте примиле неисправни објект или погрешно објект или да пропушти делови, ве молиме контактирајте со нас брзо, ние ќе го решите вашиот проблем. б. Ако пакетот е одложи, ние може да се прошири на времето за испорака.
Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации 5 ѕвезди. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 -1 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да ја купите. Посветена на вашиот 100% задоволството на продавачот.

Повеќе информации

Бренд Име:
XINGRAN
Материјал:
Кадифен
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Полнети Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
DB3546
Форма:
1/3
Карактеристики:
Цртан Филм,Образовни,Мека,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Батеријата:
no
Димензии:
40cm
Предупредување:
Оган
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли