.

Природна Плута шарени цвет капка обетки оригинални жените dangle обетки вегетаријанска jewelryl Er-040

Природна Плута шарени цвет капка обетки оригинални жените dangle обетки вегетаријанска jewelryl Er-040

DEN 189.60

Износ
Това е достапна


започнете
Еко-пријателски материјал Направен од Плута
- Мека, флексибилни и издржливи
- Лесни
- Не животински производи кои се користат, 100% од животинско слободни
- Погодни за Вегетаријанци, Вегетаријанци производ
Ве молиме имајте во предвид :
- Бидејќи е природен материјал, секој производ направен од тоа е суптилно уникатен и доставени објект може да се разликува малку во нивната боја и жито.

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Mb корк
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ER-040
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво