.

Нови 9639381480 Доза Цела Зголеми Воздушен Притисок Мапата Сензор 7472145 82145 550133 0261230043 103080 96365830 За Peugeot Citroen

Нови 9639381480 Доза Цела Зголеми Воздушен Притисок Мапата Сензор 7472145 82145 550133 0261230043 103080 96365830

DEN 624.00

Износ
Това е достапна


Ставка Опис
Дел број : 9639381480 7472145 82145 550133 0261230043 103080 96365830 467680 718222210 V22720061 6 PP009400301 721621 1920 AJ 824311006 905298 15035 9636583080 16850 DS1503 EMS006 493080 1993080 SEB950 DSS2 TF 71822221 9400301 210030 1920 AJ 96393814 0261230430 0 Овој Дел е компатибилен да Peugeot Citroen Berlingo C2 C3 C4 C5 C8 Jumpy Немо Saxo Xsara 1.1 1.4 1.6 1.8 2.0 Пакување Детали кутија за пакување Нашата Предност 1. Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Богато искуство и прекрасната Услуга за вас 2. Сите наши производи се од ofessional по услуга за вас, 3. ние ја прифати кредитна картичка плаќање ,ако било каков проблем, или било кој друг рок на плаќање ви се допаѓа pls дозволете ми да знам ,исто така, може да се прифати Превозот Услови Предмети ќе биде испорачуван EMS,USP,DHL,.Превозот methed зависи од вашиот избор Превозот methord Превозот време USP,DHL,FEDEX,ТНТ 2-7 дена по испорака ЕМС 4-10 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја ) Гаранција 1. Секој производи доаѓаат со Гаранција . 2. Секој производи ќе биде на тест пред senting.За да се задржи сигурни дека сите производи работат добро. Повратни информации 1. Сите наши производи ќе бидат исти како и фотографии ,па се надевам дека ние само може да се добие postive повратни информации . 2. Било како да се споредуваат со оригиналот ,pls се задржи сигурни нашиов се конкурентна цена со висок квалитет што не се надевам дека имаат било лош повратни информации 3.Ние, исто така, како и вашите предлози за подобрување подобро
За нас
Нашите производи имаат положено за Управување со Квалитет Систем за Проверка на TS16949
Нашата компанија е специјализирана во производство на калеми за палење, Дизел заеднички железнички систем Електромагнетниот вентил и разни сензор серија, како и на други електрични авто делови. Имаме ужива добар углед на пазарот дома и во странство, како што Европа, Северна и Јужна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија.

Повеќе информации

Бренд Име:
WANNATUO
линеарна:
10
Резолуција:
добро
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
Никој
Мерен Опсег:
1-100m
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1 s
Чувствителност:
Висок
Автомобил модел:
за Peugeot Citroen
ОЕМ:
V22720061 6PP009400301 721621 1920AJ 824311006 905298
Притисок-тип на сензор:
RDS
Моќ-напон :
5
Дел Тип:
100% Нов Дел
сертификација:
ISO9001 / TS16949
Гаранција:
12 месеци
Начин на плаќање:
ТТ / Paypal / Western union
Дел Бр.:
15035 9636583080 16850 DS1503 EMS006 493080 1993080 SEB950