.

Лофт Ретро Pendant Светла Железни Цевки Pendant Светлина Американскиот Индустриски Стил Pendant Осветлување За Ресторан Lumiled Виси Светилка

Лофт Ретро Pendant Светла Железни Цевки Pendant Светлина Американскиот Индустриски Стил Pendant Осветлување

16800.00
DEN 14280.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Лофт Ретро Pendant Светла Железни Цевки Pendant Светлина Американскиот Индустриски Стил Pendant Осветлување За Ресторан Lumiled Виси Светилка

Повеќе информации

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
никел
Инсталација Тип:
синџир pendant
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
LUALS
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
pendant светлина
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
8
Гаранција:
1
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)