.

4pcs refillable Мастило кертриџ LC563 LC565 LC567 за Брат DCP J105 MFC J200 MFC J2510 MFC-J3520 MFC-J2310 принтер ink

4pcs refillable Мастило кертриџ LC563 LC565 LC567 за Брат DCP J105 MFC J200 MFC J2510 MFC-J3520 MFC-J2310 принтер

791.52
DEN 696.00 -12 %

Износ
Това е достапна

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за
нив
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Гаранција :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Плаќање :
1.Верзии :
LC-103 / 105 / 107 MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,MFC-J4610 DW (Северна Америка)
LC-101 MFC-J 870 DW, MFC-J 875 DW, MFC-J 450 DW, MFC-J 650 DW, MFC-J 470 DW (Северна Америка)
LC-113 / 115 / 117 DCP-J4210 N,MFC-J4510 N (Јапонија)
LC-123 / 125 / 127 DCP-J4110 DW,MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,MFC-J4610 DW,MFC-J4710 DW (Европа)
LC121 DCP-J132 W, DCP-J152 W ,DCP-J552 W, DCP-J752 W ,DCP-J172 W, MFC-J870 DW, MFC-J650 DW MFC-J470 DW (Европа)
LC-133 / 135 / 137 DCP-J4110 DW,MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,MFC-J4710 DW (Океанија)
LC-563 / 565 / 567 MFC-J2510, MFC-J3520, MFC-J200, MFC-J2310, DCP-J105 (Азија / руски )
2. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Верзии :
LC203 BK/C/M/Y MFC-J5720 DW/J5620 DW/J5520 DW/J4620 DW/J4420 DW/J4320 DW
LC207 BK MFC-J4620 DW/J4420 DW/J4320 DW
LC209 BK MFC-J5720 DW/J5620 DW/J5520 DW
LC205 C/M/Y MFC-J5720 DW/J5620 DW/J5520 DW/J4620 DW/J4420 DW/J4320 DW
LC213 BK/C/M/Y MFC-J4720 N ; DCP-J4220 N-Б/W
LC217 BK; LC215 C/M/Y MFC-J4720 N ; DCP-J4220 N-Б/W
LC223 BK/C/M/Y MFC-J4420 DW/J4625 DW
LC227 BK ;LC225 C/M/Y MFC-J4420 DW/J4625 DW
LC233 Б. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.К/C/M/Y DCP-J4120 DW
LC237 XL-Б. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 12 месеци Производителот 's Гаранција .
LC563 Refillable Мастило Кертриџ за Брат DCP J105 MFC J200 MFC J2510 MFC-J3520 MFC-J2310 Принтер ink
Refillable мастило Касети Модел
1 buc Црна LC563 Празни Refillable мастило кертриџ
1 buc Синозелена LC563 Refillable мастило кертриџ
1 buc Магента LC563 Празни Refillable мастило кертриџ
1 buc Жолта LC563 Празни Refillable мастило кертриџ
Кертриџ број : LC56 LC565 LC567
Погодна За печатење Модел :
1. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купи со доверба!
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.К; LC235-XL C/M/Y DCP-J4120 DW
LC-663/665 /669 MFC-J2320 (Индија) / MFC-J2320 / MFC-J2720 (Тајланд) MFC-J2720/J2320 (хонг конг) (Филипините)
превозот :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
LC563
Бренд Име:
einkshop
Брат Компатибилен Модел:
2130
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
4pcs
LC563:
за Брат LC563
lc565xl lc567xl:
lc567xl
за брат mfc :
j3520
j200:
мастило рефил кертриџ за брат j3520
J2310:
dcp-j105
За Брат DCP-J105:
За брат dcp
J105:
За брат j105
Модел На Печатач:
За брат DCP J105 MFC J200 MFC J2510 MFC-J3520 MFC-J2310 печатач