.

Вештачки Цвеќиња се Зголеми Букет Свила Цвеќиња се Зголеми Држи Цвеќиња Дома Декор Свадба Декорација 7 Гранки/пакет

Вештачки Цвеќиња се Зголеми Букет Свила Цвеќиња се Зголеми Држи Цвеќиња Дома Декор Свадба Декорација 7 Гранки/пакет

219.36
DEN 186.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница. Се очекува да уживаат во шопинг ..
Вештачки Цвеќиња се Зголеми Букет Свила Цвеќиња Држи Цвеќе Свила Цвет Рози Дома Декор Свадба Декорација 7 Гранки/пакет
Објектот Специфики :
1.Материјали : Свила цвеќиња
2.Боја : розова,розова & пурпурна. црвено,
3.Димензии : должина : 25cm, diamater : 14cm.
4. Букет се состои од 7 предници цвеќиња и некои лисја.
5.Пакување : 1* 1bouquet 7 гранки Опис на Производот :
1.Hight квалитет свила цвет Европската вештачки цвеќиња
2.Апликации сцена : свадба ,канцеларија, одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот Балкон, и така натаму. Цвеќиња Детали :
Како да се грижи за букети :
1. Долго цвет бар treatmen : Според големината на вазна може да се отсечени екстра Цвет бар или виткање.
2. Краток цвет бар treatmen : може да се стави некои камења во вазна, стави неколку букет цвеќе ќе биде подобро.
3. По транспортот, повремено ќе има и цвеќиња и лисјата паѓаат, според сликата инструкции ,ве Молиме повторно да се поврзете на цвет раководител или листови со матични.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
2.Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат.Ви благодариме 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
За време на транспорт, цвет ќе бидат деформирани. Ве молиме отворете цвеќе пред да се стави во вазна. Ви благодариме. Ако цвеќиња што потврда е премногу долго за да се стави на вазна, може да се свиткани или намалување тоа како ви се допаѓа.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
AF11272
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
wsryxxsc
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
боја:
розова,розова&пурпурна.црвена
Топ Категорија:
Европската вештачки цвеќиња
Функција:
вештачки цвеќиња
Производот:
вештачки цвеќиња за декорација
Вид:
Екранот Цвет
Големина:
25cm