.

Црна Дама Винил Ѕид Decal за Салон за Убавина Жена Коса Стилист Налепници Ѕид Decals За Девојки Соба Дома Decortion ZS145

Црна Дама Винил Ѕид Decal за Салон за Убавина Жена Коса Стилист Налепници Ѕид Decals За Девојки Соба Дома Decortion

336.00
DEN 286.00 -15 %

Износ
Това е достапна

а.Материјал : животната средина nontoxic пвц;
б. Големина (1 инч =2.54 см ) : 42cm широк x 51cm високи ; 56cm широк x 67cm високи ;
в.Соба : Спална соба, дневна соба, салон за Убавина г. Нашите decals се умре сече па нема позадина .Секоја боја на позадина ќе биде вашиот ѕид боја.
e. Налепница големина прикажани на сликата би можел да биде поголем или помал од големината на вистинскиот објект.
с. Боите може да бидат малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
г .Пакет : Обично вклучува налепница, трансфер филм и настава.

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, Сива, Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Кафеава
Големина:
56x67cm, 42x51cm
Бренд Име:
FARLEOPARD
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Умре Сече Ѕид Налепница
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
ZS145
Материјал:
Винил