.

Замена за XTZ CD-100 CD100 Радио CD Player Ласерски Оптички Pick-up прозорци Блок Поправка Делови

Замена за XTZ CD-100 CD100 Радио CD Player Ласерски Оптички Pick-up прозорци Блок Поправка Делови

DEN 903.36

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Име На Модел:
XTZ CD-100
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg