.

12Pcs Етикета Гума Маркер Налепници Вино Стакло Recognizer Божиќ Декорација Страна Посветена на Силиконски Вшмукување Чаша Barware Алатки

12Pcs Етикета Гума Маркер Налепници Вино Стакло Recognizer Божиќ Декорација Страна Посветена на Силиконски

135.36
DEN 114.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Опис : КЛИПОТ НА РАЗЛИЧНА БОЈА и ШАРМ за ДА се ИДЕНТИФИКУВААТ ЧИЈА ПИЈАЛОК, ТОА Е! 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалите : Силикони Боја : Како на сликата Еден Големина на : 3*2*1.5 CM Пакет содржина : 12 парчиња вино стакло етикета Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Повеќе информации

Бренд Име:
GCDHome
Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Роденден,Божиќ Партија
Материјал:
Силикони