.

Батерија Полнач Случај За iPhone 7 8 6 6S Плус Надворешни Резервната Моќност Банка Назад Покритие За iPhone 8 7 Плус 6S 6 Плус Батеријата Случај

Батерија Полнач Случај За iPhone 7 8 6 6S Плус Надворешни Резервната Моќност Банка Назад Покритие За iPhone

998.40
DEN 998.00 -0 %

Износ
Това е достапна


НАПОМЕНА :
На dock конектор за оваа батерија случај може да биде поддршка на полнење и аудио за iphone 8 7 или 8 Плус 7 Плус.
Тоа значи дека можете да уживате во музиката со оваа батерија случај директно.
Ако се избере една за iphone 6 6 S или 6 Плус 6 S Плус,тоа значи дека тоа ќе биде не се поддржани аудио страна на обвинителна клупа.
Карактеристики :
Батерија тип : Li-Полимер Батерија
Материјал : PC+TPU
Боја : Црна/Сива/Сино/Црвена
Влез/Излез : 5 V-1 A
Тип : Резервната Моќност Банки
Компатибилност : За i Phone 6/6 S/7/8 Плус батеријата случај
Капацитет : 4500 m Ah За i Phone 6/6 S/7/8
7000 m Ah За i Phone 6/6 S/7/8 Плус

Повеќе информации

Материјал:
За iPhone 6 6S, За 6 Плус 6S Плус, За iPhone 7 8, За 7 Плус 8 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Мат,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
memumi
Карактеристики:
Батерија случај 4500/7000mAh Надворешни
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4.7/5.5 inch