.

Моден S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Гроздобер Стил Chiang Mai Рачно Изработени Тока Ѓердан Мажите И Жените

Моден S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Гроздобер Стил Chiang Mai Рачно Изработени Тока Ѓердан Мажите

1750.08
DEN 1750.00 -0 %

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунта Сребрен Ѓердан за Мажите и Жените МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant и Синџирот вклучени , Поставете ѓердан ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Повеќе информации

Должина:
5mm 45CM Long, 5mm 50CM Long, 5mm 55CM Long, 5mm 60CM Long, 5mm 65CM Long, 5mm 70CM Long, 5mm 75CM Long, 5mm 80CM Long
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
STARYEE
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MY171107
Пол:
Унисекс