.

1 парче 4 пати Забниот Кариес Анализа Модел 4 пати Природен Заб Форма покажи Три Фази на Забниот Кариес Развој

1 парче 4 пати Забниот Кариес Анализа Модел 4 пати Природен Заб Форма покажи Три Фази на Забниот Кариес Развој

DEN 2208.00

Износ
Това е достапна

1 парче 4 пати Забниот Кариес Анализа Модел 4 пати Природен Заб Форма покажи Три Фази на Забниот Кариес Развој Големина : 11.3 cm*6.3 cm*5.8 cm Сите предмети ќе биде предаден според адресата која сакате да ја остави, ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно. Ако регистрирана адреса не е точно, ве молиме испратете ни ја вашата пост адреса од e-mail ПОБРЗО, во спротивно, купувачот ќе биде одговорен за губење.
Политика На Враќање
Она што можам да направам во случај добијам неисправни/оштетен објект ?
Ако нешто не е во ред со предмети се испратени до вас во оштетен/неисправен состојба, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.
Како можам да го врати производот нареди ?
Во рок од 7 дена од добивањето на вашиот производ, може да се врати (брод) било неотворена ставка(и) во оригинална амбалажа, за наплата (со исклучок на превозот на трошоците).
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.

Повеќе информации

Предмет:
Медицински Науки
Бренд Име:
SOARDAY
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
M112701