.

Електрични мини машина за перење алишта врвот вчитување на полу-автоматска 2.0 kg облека за миење+1.5 кг фен еден када сушење 150W ЕУ за НАС

Електрични мини машина за перење алишта врвот вчитување на полу-автоматска 2.0 kg облека за миење+1.5 кг фен

2608.32
DEN 2400.00 -8 %

Износ
Това е достапна

(2)Ние ви обезбеди добар квалитет производи и очекуваме вашите нетрпение очекувам да вашата добра оценка. За царинска декларација : (1)Ако имате било какви други барања, ве молиме контактирајте со нас. (4)Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоците. Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. (2)Кога вкупниот износ на добра треба да се де прогласи повеќе од 550 долари,ние ќе ве известиме да го плати 33 долари за царинска такса Превозот информации : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина изразат ЕМС или DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от. (3)Ако има никакви потешкотии за плаќање,ве молиме контактирајте директно со нас во секое време. Избор на режим на избор, перење полесно, лесен за ракување, миење и дехидрација време може да се прилагоди за да се направи перење повеќе напор
2. (3)Многу го цениме за вас разбирање и поддршка. (5)Увозни давачки/Даноци и Давачки не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,Овие трошоци се на купувачите одговорност.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена . (6)ПОС Малезија без следење на информации. Лесен за носење, компактен и простор за заштеда, патување може да се врши, бебе облека изми секој ден, почиста 4. Специјално дизајниран за бебе облека за перење дизајн, бебе облека беа измиени одделно, за да се избегне вкрстена-инфекција со возрасни облека, повеќе мир на умот 3. Ако ние не сме задоволни со производот или услугата откако прими тоа,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. (3)ЕМС испорака обично трае 7-15 работни дена, во зависност од земјата deliveried да.
Specifiction :
Номинална Напон : 220 V
Дренажа Метод : Дренажа од дното
Отворање Метод : Вратата на врвот
Перење Capicity : 2kg
Облека Сушење Capicity : 1. Мини машина за перење двоен ѕид дебели дел, цврсти и издржливи 6.
ЕУ /САД/БС приклучок адаптер е предвидено од
за секој plug-in производи . (3)Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. (2)Кина изразат DHL, FEDEX, ТНТ,парцела може да пристигне во 4-8 работни дена за повеќето земји. (5)Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Машина за перење Капацитет (кг):
Енергетска Ефикасност Оценка:
Никој
Состојба:
Нови
Моќност (W):
150w
Број На Модел На:
ldn0164ls
сертификација:
CE
Автоматско Тип:
Полу-Автоматски
Отворање Метод:
Топ Отвори
Дренажа Метод:
Долниот Штекер
Извор На Енергија:
Електричен
Инсталација:
Самостојна
Вчитување На Типот:
Топ Вчитување
Машина За Перење Тип:
мини машина за перење
Перење Програма:
Брзо Се Мијат
Када Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JIQI
Домување Материјал:
ПВЦ
Тип:
компактен
Напон (V):
220v
Тип На Мотор:
Заеднички Мотор
Када Бр.:
Еден Када