.

2018 ballroom танцува конкуренција фустани жена валцер се облекуваат бела црна, црвена

2018 ballroom танцува конкуренција фустани жена валцер се облекуваат бела црна, црвена

DEN 2054.40

Износ
Това е достапна


2017 ballroom танцува конкуренција фустани жена валцер се облекуваат бела црна, црвена
висок квалитет на увезени свила ткаенини

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
55
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер