.

За Nissan X-Trail XTrail T32/Непријателските 2017 2018 2019 автомобил внатрешна Задниот Браник трим Нерѓосувачки Челик Scuff Sill багажникот плоча педалата 1pcs

За Nissan X-Trail XTrail T32/Непријателските 2017 2018 2019 автомобил внатрешна Задниот Браник трим Нерѓосувачки

4155.84
DEN 3699.00 -11 %

Износ
Това е достапна

Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ви благодариме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Вашето мислење е многу важна за нас. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
APTTX6061
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.68kg
Автомобил модел:
X-Trail
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2017-2019
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност
Материјал:
Нерѓосувачки Челик