.

Жешка! Божиќ Подароци Титаниум Алуминиумски EDC Гром Пенкало Одбранбени Пенкало Тактички Волфрам Легура Напад Главата Потпис Пенкало EDC Мулти Алатки

Жешка! Божиќ Подароци Титаниум Алуминиумски EDC Гром Пенкало Одбранбени Пенкало Тактички Волфрам Легура Напад

2999.04
DEN 2999.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Жешка! Божиќ Подароци Титаниум Алуминиумски EDC Гром Пенкало Одбранбени Пенкало Тактички Волфрам Легура Напад Главата Потпис Пенкало EDC Мулти Алатки
Pls се напомене, ние се продава од фабриката directely, исто така, направи големо!!!
Параметар : Материјал : Во прилог на кертриџ и пролет, на други делови се сите TC4 титаниум алуминиумски (дури и вклучувајќи завртки) Должина : 13cm Пенкало дијаметар : 1cm Тежина : околу 23g (вклучувајќи refills), Навистина треба да се купи ова пенкало за самоодбрана! Особено за патници!!!

Повеќе информации

Бренд Име:
RIUU
Големина:
XL
Тип:
Џеб, Мулти Алатки