.

BRAVEKISS Ѕвезда Студ Обетки За Жените Цвет Убава Симпатична Кубни Циркони Заврши Обетки Sieraden Bijoux Накит BUE0328

BRAVEKISS Ѕвезда Студ Обетки За Жените Цвет Убава Симпатична Кубни Циркони Заврши Обетки Sieraden Bijoux Накит

230.40
DEN 127.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : Star Студ Обетки За Жените Цвет Убава Симпатична Кубни Циркони Заврши Обетки Sieraden Bijoux Накит
Камен Боја : Бела
Mainstone : ААА+ Кубни камен Циркони
enviromental стандард : никел , олово , кадмиум слободни
Earring тип : Студ Earing
Обликот шема : Петокрак Облик Обетки
Обложено : Бело Злато Позлатен
Подарок за : Девојки / Пријател / Дами / Мајка / Девојка
Поставување : Prong Поставување
Капка Големина : 25mm
Продавница услуга : трговија на Големо / Капка Превозот / Прилагодување
Тежина : 1.52 g
Подарок : Добар Квалитет Фланелен Боксери Торба

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BRAVEKISS
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
BUE0328
Материјал:
Кубен Циркони
Име на производ:
Ѕвезда Студ Обетки За Жени
обложено:
Вистински Злато Позлатен
Камен:
ААА+Јасно Кубни Zironia
камен боја:
Бела
Подарок за:
Девојки / Пријател / Дами / Мајка / Девојка Студ Обетки
Капка Форма:
Петокрак Облик Студ Обетки
Поставување:
Prong поставување
Тежина:
1.52g
Продавница Услуга:
Трговија На Големо / Капка Превозот / Прилагодување
Функција:
Кубен Циркони Заврши Обетки