.

Топла продаде Мода жените обетки Златна & Сребрена лист Panicle Нерѓосувачки челик обетки за жените од не ' Рѓосувачки челик накит

Топла продаде Мода жените обетки Златна & Сребрена лист Panicle Нерѓосувачки челик обетки за жените од не '

47.04
DEN 45.00 -4 %

Износ
Това е достапна


Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E020821-22
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
боја:
Златна & Сребро.
фабрика:
Yes
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партијата; Подарок; Anniverrsary; Ангажман
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Класичен;Етнички;Романтични;Секојдневен;Fashion
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Продажба mothods:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Бесплатен превозот :
Кина пост