.

PC Компјутер Случај Предниот Панел за USB Аудио Микрофон Слушалка Кабел

PC Компјутер Случај Предниот Панел за USB Аудио Микрофон Слушалка Кабел

64.32
DEN 53.00 -18 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет Замена за вашата моментална pc пред порти кои се истрошени или оштетени Поддршка или USB 2.0 1.0 или плочи Панел Со 2 USB Порти и 2 Аудио Приклучоци Со Кабел PCB Димензии : 6.8 cm x 2.0 cm Должина на Кабел : 52.5 cm PC Случај Предниот Панел за USB Аудио Кабел x 1
'

Повеќе информации

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
18377
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No