.

Dower Мене Задна Камера Назад Flex Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZP G8142 Голема Модулот на Камерата 19MP Брза Испорака

Dower Мене Задна Камера Назад Flex Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZP G8142 Голема Модулот на Камерата 19MP

DEN 907.20

Износ
Това е достапна


б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава detemine што овие addtional трошоци ќе се посвети на наддавање/купување.
Г)Превозот со начинот и условите на :
1.
б)Гаранцијата не го покрива за несреќа,вода,abouse или други hunman грешка предизвикување на производот штета.Предмети ќе биде предаден во рок од 48 часа.Answer : ___________________________ Note :
а) Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија.
в)Снабдувачот го задржи правото за Промена на Превозот methord accorking на посебна ситуација на трансакцијата.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Добредојдовте на нашата продавница.
Повратни информации & Контакт со нас на :
а)Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
б)ако сте satified со купувањето,ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(НСД) на 5 Please контактирајте со нас пред да ни остави Неутрален/Негативни повратни информации,ние секогаш ќе се обиде најдобро за 100% задоволството на клиентите.DHL & ПРОЗОРЦИ : 4-6 работен ден
EMS : 6-8 работни дена.
Б) време на Испорака :
1.
в)доколку не сте satified со купувањето,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми пред да ја напушти која и негативни повратни информации.
Се враќа и Гаранции :
а) да ја прифатиме еден изменувач или рефундирање во рок од 3 дена(само затоа што предметот не функционира добро и тоа се врати мора да биде во оригинална состојба, како што се испратени до вас. Плаќање :
а) прифатат Плаќање : со Кредитна Картичка,Зачувам и други начини на плаќање mothod.Нормално,вашиот e-mail ќе биде одговори со 24 часа.Меѓу националните регистрирани Воздух Mail
Азија Земји : 7-12 работни дена
САД/Австралија : 8-15 работни дена
Европа : 10-20 Работни дена
Јужна Америка : 15-25 работен ден
2.
Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако имате било какви проблеми на miking плаќање. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт.Купувачот ќе ги сноси сите трошоци кога делови замени.02 kg Гаранција : 6 месеци E ach објектот е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
1 Buc x Задна Камера Назад Flex Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZP G8142 Голема Модулот на Камерата Производ Фотографии :
Пратката:
А) да го Прифати Пад на Превозот : ве Молиме имајте во предвид "Капка превозот" и да го потврди испорака, адреса и телефонски број по цел.By Воздухот mail : Генерално,за 15-45 работни дена(Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено,околу 5-10 работни дена
В) Добиете Предмети :
Ако не сте добиле објектот на време,ве молиме контактирајте со нас слободно преку е-маил.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Опис : Модел : За Sony Xperia XZ Премиум Квалитет : Оригинални Нов Пакет Тежина : 0.

Повеќе информации

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
За SONY Xperia XZP
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Модел:
за XZ Премија
квалитет:
оригиналниот