.

Роуз Златен Триаголник се Држиме Род УВ Гел лак Тласкач Смена Нерѓосувачки Челик Нокти Помине Уметност Алатка

Роуз Златен Триаголник се Држиме Род УВ Гел лак Тласкач Смена Нерѓосувачки Челик Нокти Помине Уметност Алатка

114.72
DEN 94.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Спецификација :
Количина : 1 Компјутер
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како на сликата покажува
Големина : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 Компјутер Помине Гел Лак Смена Род
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Нерѓосувачки челик, здрав, убави, трајни.
Уникатен дизајн, остар, но не и повредени нокти, брзо отстранување на лак гел.
Анти-пропадна се справи, не е лесно да падне.
Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба
Корисни педикир, маникир грижа алатка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лак Смена
Број На Модел На:
NDN 41570
Количина:
1 Компјутер
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
НЕТО-WT.:
како опис
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Тип:
ув гел полски