.

Океанот Bluevin Нов Дизајн Пролет, Есен Зима Мажите Памучни Чорапи Мода 5 Бои Средината Дебели Абсорбента Пот Deodorant Топло Sock

Океанот Bluevin Нов Дизајн Пролет, Есен Зима Мажите Памучни Чорапи Мода 5 Бои Средината Дебели Абсорбента Пот

DEN 740.16

Износ
Това е достапна

Океанот Bluevin Нов Дизајн Пролет, Есен Зима Мажите Памучни Чорапи Мода 5 Бои Средината Дебели Абсорбента Пот Deodorant Топло Sock Чорапи квалитет е Висока, да Не се грижите за квалитетот на 5 пара/ многу, ние сме поставени во најниска цена

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ОКЕАНОТ BLUEVIN
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Spandex,Памук
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
088
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
Основната ткаенина:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
80%
Функција:
Пот, обликување, deodorant, дише
Погоден Сезона:
Пролет, есен зима
Шема:
Полна Боја
Дебелина:
Медиум
Применливи пол:
Машки
Големина:
Free 38 TO 44