.

НОВА ЗНАЧАЈНА за Dell Latitude E5540 Тастатура ND8V6 НАС

НОВА ЗНАЧАЈНА за Dell Latitude E5540 Тастатура ND8V6 НАС

DEN 901.44

Износ
Това е достапна

Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2.
За Повратни Информации 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.
Објектот Спецификација :
Нова За Dell Latitude E5540 Серија НАС Тастатура Црна без trackpoint Не-позадинско осветлување
Објектот Спецификации :
Боја : црна, без trackpoint, не-позадинско осветлување
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Го Замени Дел Броеви:
ND8 V6 0 ND8 V6 PK130 WR1 A00 NSK-LEBUC 04 RNXY 4 RNXY
Компатибилни Модели :
За Dell Latitude E5540
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
За Испраќање Време 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1.
За Пратката 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Повеќе информации

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
НИ Стандард
MPN:
не се применува
Компатибилен Модел:
Dell E5540 Не-позадинско осветлување
UPC:
не се применува